Kontakt oss

Scandic Parken
Besøksadresse: Storgata 16, N-6002 Ålesund 

Sentralbord: +47 70 13 23 00
e-post: 
parken@parkenhotel.no

Post- og fakturaadresse: Hotelldrift Ålesund AS, Avd. Scandic Parken, Postboks 545, N-6001 Ålesund
Faktura e-post:
faktura@parkenhotel.no
Org.nr.: NO 975 373 819 MVA




Administrerende direktør Sven Erik Moe. Foto: Parken Hotel

Administrerende direktør: 
Sven Erik Moe

sven.erik@parkenhotel.no 



Salg: 

Trude Nybø, salgssjef
Tlf 70 13 22 92
trude@parkenhotel.no


Linda Olsen, selger
Tlf 70 13 22 83

lindap@parkenhotel.no

Tove Naalsund, selger
Permisjon til 01.01.18

Kurs/konferanse og selskap: 

Bente Knotten, restaurant- og konferansesjef
Tlf 70 13 22 87

bente@parkenhotel.no

Per Arne Stensønes, hovmester
per.arne@parkenhotel.no



Kjøkken: 

Ronny Steinnes, kjøkkensjef
Tlf 70 13 22 89

ronny@parkenhotel.no

Ragnar-André Grønbech, assisterende kjøkkensjef
Tlf 70 13 22 89

ragnar@parkenhotel.no


Resepsjon/rombestilling: 

 
Jenny Ann Skår, resepsjonssjef
Tlf 70 13 22 85

jenny@parkenhotel.no
 
Christopher Støhle, bookingansvarlig
Tlf 70 13 22 86

christopher@parkenhotel.no
 
  • * = nødvendig informasjon